لوگو واندرلیست ( Wunderlist )

آموزش اپلیکیشن wunderlist

قدیم‌ترها توصیه می‌شد همیشه کنار خود یک دفترچه یادداشت داشته باشیم و نکات را یادداشت کنیم اما شاید امکان اینکه همیشه دفترچه یادداشت به همراه داشته باشیم، وجود نداشته باشد. امروزه موبایل‌های هوشمند کار را برای ما بسیار ساده‌تر از قبل کرده‌اند. در این قسمت می‌خواهم اپلیکیشنی را معرفی کنم که کار یادداشت‌برداری را برای ما آسان‌تر می‌کند؛ اپلیکیشن Wunderlist

واندرلیست

 Wunderlist که هم نسخه اندروید، هم نسخه ios و هم نسخه ویندوز و لینوکس آن موجود است، اپلیکشنی است که در اوج حرفه‌ای بودن بسیار ساده می‌باشد. این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۰ بعنوان یکی از ۱۰ اپلیکیشن برتر سال در زمینه مدیریت برنامه های روزانه  این اپلیکیشن انتخاب شد.  Wunderlist وظیفه درست کردن لیست‌های مختلف را بر عهده می‌گیرد. برای مثال ما می‌توانیم از آن برای تهیه این لیست‌ها استفاده کنید:

شعرهای زیبا و تأثیرگذار

داستان‌های شخصی جالب

حاضرجوابی‌های عالی خودمان و دیگران

واژه‌ها و عبارات جدیدی که یاد می‌گیریم

جملات حکیمانه

خاطرات تلخ و شیرین

کتاب‌هایی که باید بخوانیم

و … .

هرکدام از این لیست‌ها جدا از هم ساخته می‌شوند و این تفکیک‌پذیری لیست‌ها کار را برای ما ساده‌تر می‌کند.

 

 

حتی گروهی…

از قابلیت های دیگری که برای Wunderlist می توان به آن اشاره کرد این است که اگر در حال انجام یک پروژه مشترک با افراد دیگر هستیم، می توانیم اطلاعات و لیست هایمان را با آنها به اشتراک بگذاریم، وظایف افراد را مشخص کنیم، از انجام شدن هر قسمت از پروژه با خبر شویم و دیگران را هم باخبر سازیم.

 

مزیت بزرگ اپلیکیشن Wunderlist این است که می توانیم از آن در

پلتفرم های مختلف از جمله اندروید، ios ، ویندوز، لینوکس و تحت وب استفاده کنیم.

 

از قابلیت های جذاب Wunderlist این است که اگر شما از آن در یک پلتفرم استفاده کنید، به صورت اتوماتیک با دیگر پلتفرم ها هماهنگ و همگام می شود؛ برای مثال اگر شما از طریق گوشی موبایلتان یک لیست در Wunderlist بسازید، می توانید همین لیست را از طریق نسخه ویندوز یا نسخه تحت وب این اپلیکیشن نیز مشاهده و حتی ویرایش کنید. 

 

قصد داشتم شخصاً یک ویدئو آموزشی برای این اپلیکیشن بسازم اما متوجه شدم ویدئوهای آموزشی فراوانی در رابطه با این اپلیکشین در بستر اینترنت وجود دارد. پس کامل گرایی را کنار گذاشتم تا در زمانم صرفه جویی کرنم و لینک یکی از این ویدئوها را برایتان قرار داده ام تا از آن استفاده کنید. به لینک زیر مراجعه کرده و این ویدئو را مشاهده نمایید:

 

مشاهده ویدئوی آموزش اپلیکیشن Wunderlist

 

 

دانلود اپلیکیشن واندرلیست

 

(راهنما: لطفاً پس از دانلود، آن را از حالت ZIP خارج نمایید و سپس جهت نصب آن اقدام فرمایید.)