رَدِ پای هیپنوتیزم کلامی در سخنرانی دکتر ظریف

در مقاله هیپنوتیزم کلامی به این موضوع پرداختیم که هیپنوتیزم چیست و منظورمان از هیپنوتیزم کلامی چه می باشد.

اگر به خاطر داشته باشید گفتیم هیپنوتیزم یک میانبر است که ما را سریعاً به ضمیر ناخودآگاه افراد وصل می کند و سطح پیشنهادپذیری افراد را برای پذیرش کلام ما بالاتر می برد.

همچنین به اختصار بیان کردیم که از چه تکنیک هایی می توانیم برای هیپنوتیزم کلامی استفاده کنیم. 

اما در این مقاله قصد دارم باهم رَد پای هیپنوتیزم کلامی را در سخنرانی جناب آقای ظریف (وزیر امور خارجه کشورمان) دنبال کنیم و به شما نشان دهم که همین تکنیک های ساده ای که با هم یاد گرفتیم، چقدر قدرتمند هستند و حتی مقامات کشوری هم از این نکات در کلامشان استفاده می کنند. قبل از بررسی سخنرانی دکتر ظریف، تکنیک‌های هیپنوتیزم کلامی را در مقاله گفته شده مطالعه کنید تا کاربرد هر کدام را متوجه بشوید.

 

هیپنوتیزم کلامی در صحبت های آقای ظریف

 

ابتدا یک بار این فیلم را مشاهده کنید. سپس فایل صوتی که در ادامه برایتان ارسال کرده ام را گوش دهید. در این فایل قسمت به قسمت این سخنرانی را با هم تحلیل کرده و از دل آن، تکنیک های هیپنوتیزم کلامی را بیرون می کشیم.

 

فیلم استفاده دکتر ظریف(وزیر امورخارجه) از تکنیک های هیپنوتیزم کلامی: 

دانلود

 

دانلود فایل صوتی تحلیل سخنرانی آقای ظریف

دانلود

 

کتاب هیپنوتیزم کلامی

کتاب «از هفت تا بی‌نهایت» یک کتاب جامع در زمینه هوش کلامی است که به طور کامل تکنیک‌های هیپنوتیزم کلامی را معرفی می‌کند. این کتاب نوشته آقای «ایرج شرفی» است، ایشان بیش از ۶ سال است که به صورت تخصصی در زمینه هوش کلامی، آموزش می‌دهند. برای دانلود این کتاب، به لینک از هفت تا بی نهایت مراجعه کنید.

 

کتاب حاضر جوابی از هفت تا بی نهایت

 

شما می‌توانید بهتر از دکتر ظریف از هیپنوتیزم کلامی استفاده کنید!

هیپنوتیزم کلامی یک هنر عالی است که قدرت و تاثیرگذاری شما را افزایش می‌دهد و راحت‌تر می‌توانید دیگران را متقاعد کنید. اما تا زمانی که هوش کلامی خود را تقویت نکنید نمی‌توانید در این زمینه موفق باشید چرا که برای تأثیر گذاشتن روی مخاطب باید در لحظه حاضرجواب باشید و حرف کم نیاورید، با شوخ طبعی مخاطب را جذب کنید، چگونه در مدت زمان کوتاه خود را به نحو احسنت معرفی کنید تا مخاطب شیفته شما بشود. همه این کارها به هوش کلامی شما بستگی دارد و برای تقویت هوش زبانی خود باید از جدیدترین روش‌ها استفاده کنید تا سریع‌تر نتیجه بگیرید. در دوره هوش کلامی ایرج شرفی، با تکنیک‌های هیپنوتیزم کلامی به طور کامل آشنا می‌شوید، حاضرجوابی یاد می‌گیرید، شوخ طبع‌تر می‌شوید و کلامی جذاب و تاثیرگذار خواهید داشت. 

 

 

دوره تخصصی هوش کلامی